تأمین ابزار و تجهیزات شرکتها و کارخانجات و ارائه فاکتور رسمی


کاپ‌کالا با ارائه ابزارآلات تخصصی و تأمین ابزار، دستگاهها، ابزارهای مصرفی و تجهیزات صنعتی، قابلیت خدمترسانی به شرکتها، کارخانجات و ادرات را داشته و با ارائه مشاوره فنی تخصصی رایگان یکی از مشکلات شرکتها در زمینه خرید و تأمین ابزار، اطلاع از انواع ابزارهای موجود در بازار یا پیدا کردن ابزار مناسب برای انجام کاری خاص و یا انتخاب بهترین گزینه از میان چندین برند و مدل مختلف ابزار را حل نماید تا بوسیله مشاوره فنی تخصصی ما بتوانند بهترین ابزار و تجهیزات را با توجه به نیاز و نوع کار خود انتخاب و با بهترین قیمت خریداری نمایند.
همچنین کاپ‌کالا با ارئه پیش فاکتور رسمی به شرکتها و کارخانجات این قابلیت را مهیا کرده است تا آنان قبل از خرید از طریق پیش فاکتور، استعلام قیمت انجام دهند. و همچنین با ارائه فاکتور رسمی، یکی دیگر از دغدغه‌های شرکتها در تأمین ابزارهای مورد نیاز، بدون نگرانی از شرایط مالیاتی و دریافت فاکتور رسمی ابزار و تجهیزات خود را خریداری نمایند.
شایان ذکر است کاپ‌کالا ارسال رایگان به تمام نقاط کشور و تا دورترین شهرهای ایران را برای کلیه خریدهای بالای 300 هزار تومان با بستهبندی های مقاوم و مستحکم تحویل شما خواهد داد.

برای اطلاع از شرایط ویژه خرید و تأمین ابزارهای مورد نیاز خود میتوانید با راههای ارتباطی کاپ‌کالا از طریق سایت، تلفنهای ارائه شده تماس حاصل نمایید.
برای دریافت پیش فاکتور به شماره فکس 021 یا با ایمیل infi@kapkala.com مکاتبه نمایید.